Jak zaprosić Boga do swoich relacji…

Czy zastanawiałeś się kiedyś…

Dlaczego niektórzy ludzie cieszą się lepszymi relacjami i stabilniejszym związkiem małżeńskim niż inni?

Dlaczego ich dzieci są dla nich źródłem autentycznej radości, dobrze układa im się w pracy, są też zachęcającym świadectwem wiary chrześcijańskiej?

I dlaczego wydają się mieć mniej sytuacji konfliktowych, a jeśli takie się pojawiają lepiej radzą sobie z ich rozwiązywaniem?

*

Czym jest „Mądrość w relacjach”?

Najprościej mówiąc, to umiejętność przeżywania życia zgodnie z nakazem Jezusa by miłować Boga całym sercem, a bliźniego jak siebie samego.

Mądrość w relacjach to swego rodzaju „relacyjny system operacyjny”, podobny do systemu Windows; ma wpływ na każdą sferę naszego życia, między innymi na relację z Bogiem, nasze małżeństwo, rodzicielstwo, kościół, efektywność w pracy i rozwój.

Nieważne jak wyglądają poszczególne dziedziny Twojego życia, czy mają się świetnie, czy też wymagają szczególnej uwagi, dzięki kursowi „Mądrość w relacjach” doświadczysz wyraźnego wewnętrznego wzrostu i będziesz świadkiem, jak relacje w Twoim życiu stają się głębsze i mocniejsze.

Źródło: madroscwrelacjach.pl

~*~

CHODZI O TO, BY ZAPROSIĆ BOGA DO SWOICH RELACJI…

Polecam do obejrzenia super nagranie z konferencji, która odbyła się niedawno w Ustroniu „Mądrość w relacjach”. Oczywiście miałam przyjemność na niej być i zostałam bardzo ubogacona :)

Możliwość komentowania jest wyłączona.